فروشگاه عسل کفراج محصولات را مستقیم از زنبورداران مطمئن و با سابقه وبسیار صادق در کار تهیه می کند و در اختیار مصرف کنندگان عزیز قرار می دهد.

همه عسل های طبیعی پس از مدتی، کدر می شوند و سفت می شوند که به این حالت شکرک زدن می گویند

البته نام درست آن رس بستن است. عسل های کفراج هم همینگونه است. البته اگر از رس بستن عسل (شکرک زدن)خوشتان نمی آید خیلی راحت می توانید عسل را به حالت اولش بگردانید به این صورت که شیشه عسل را چند ساعت در آب ولرم

یا روی رادیاتور شوفاژ بگذارید. برخی گمان می کنند که عسل شکرک زده (کریستالیزه یا رس کرده) مرغوب نیست و تقلبی است. این گمان اصلا درست نیست

شکرک زدن عسل به نوع عسل و وضعیت نگهداری آن بستگی دارد. عسل میزان بسیار زیادی قند طبیعی دارد و این میزانبیشتر از آن است
که بتواند برای همیشه محلول در عسل بماند به همین دلیل بعد از مدتی (که برای عسل های مختلف فرق می کند) شروع به رسوب کردن یا رس بستن می کند

که هنوز هم بسیاری از مردم فکر می کنند که عسل شکرک زده خراب و تقلبی است درصورتی که اینگونه نیست.
این نکته را هم باید بگوییم که عسل های مصنوعی شکرک می زنند که بسیار متفاوت با شکرک زدن عسل طبیعی است و به راحتی قابل تشخیص است.

دو راه راحت برای این مسئله وجود دارد:
راه اول: شیشه عسل شکرک زده را درون آب ولرم یا رادیاتور شوفاژ بگذارید، اگر عسل شما به حالت طبیعی برگشت معلوم می شود
عسل شما طبیعی است و اگر به حالت طبیعی برنگشت معلوم می شود عسل شما تقلبی است.
راه دوم: مقداری از عسل شکرک زده را بین دو انگشت فشار بدهید اگر دانه های شکر درشت را بین دو انگشت احساس کردید
این عسل تقلبی است و اگر عسل شکرک زده شبیه کره جامد بود و دانه هایی شبیه شکر وجود نداشت که بین دو انگشت شما بیاید عسل شما طبیعی است
راه سوم: اگر ظرف عسل از ته شروع کرد به شکرک زدن آن عسل طبیعی است
اما اگر عسل از روی ظرف شروع کرد به شکرک زدن پس آن عسل تقلبی و دست ساز می باشد.

اولا که اصلا لازم نیست که نگران شکرک زدن عسل باشید. عسلی که رس بسته است

کاملا خاصیت خود را حفظ کرده است. اما اگر عسل را درون یخچال بگذارید عسل شما زودتر شکرک می زند پس بهتر است عسل را در دمای اتاق نگهداری کنید.

شناخت عسل طبیعی از تقلبی کار ساده ای نیست پس سعی کنید که عسل را از تولید کننده واقعی عسل و فروشنده مطمئن خریداری کنید.
از کسی عسل بخرید که تجربه طولانی در تولید عسل داشته باشد.

از کسی عسل بخرید که شماره تلفن ثابت داشته باشد.

از کسی عسل بخرید که اگر از عسل خوشتان نیامد بتوانیدعسل را به او برگردانید و پول خودتان را بگیرید.
از کسی عسل بخرید که عسل خود را با آزمایش به شما بفروشد.
و عسل طبیعی کفراج تمام موارد بالا را شامل می شود

بله همه محصولات ما این ویژگی را دارد و اگر از محصولی که دریافت کردید راضی نبودید می توانید کالا را برگردانید و پول خود را پس بگیرید.

بله، فروشگاه عسل کفراج همیشه قیمت های خود را به روز می کند. و شما هر لحظه قیمت های به روز کالاها را مشاهده می کنید.

بله. عسل کفراج برای مشتریان دائمی خود به طور مرتب، تخفیف های نقدی در نظر می گیرد که این تخفیف ها را در خرید های بعدی به آنان اهدا می کند.

عسل طبیعی کالایی گرانبهاست و تولید آن هزینه های زیادی می خواهد. ما ادعا نمی کنیم که قیمت عسل ما از همه جا پایین تر است اما ادعا می کنیم

با توجه به کیفیت عسل های ما قیمت ما کاملا ارزان است!!
قیمت گذاری در عسل کفراج بر اساس اصل احترام به مشتری و درک مشتری و در نظر گرفتن توان مالی مشتری است.

عسل کالا یی است که برای درمان استفاده می شود و باید کمترین قیمت ممکن را در نظر بگیریم تا هم میهنان گرامی از این کالای طبیعی برای سلامتی خود استفاده کنند.

ما نماداعتماد الکترونی داریم

و این نماد توسط وزارت صنعت معدن و تجارت و باشرایط بسیار سخت و فقط به سایت های معتبر و مجاز داده می شود

پس خیالتان راحت باشد که از فروشگاهی معتبر خرید می کنید. برای آشنایی بیشتر با ما و اعتبار ما می توانید به قسمت در باره ما و تماس با ما مراجعه نمایید.

خیر. می توانید بدون اینکه عضو سایت بشوید محصول دلخواهتان را خریداری کنید و پول آن را به صورت اینترنتی پرداخت کنید

ولی برای اینکه بتوانید در آینده خریدتان را پیگیری کنید و در آینده راحت تر و سریعتر خرید کنید بهتر است عضو سایت بشوید.
بدون وارد شدن به سایت می‏‌توانید یک محصول را به سبد خرید اضافه کنید و خرید خود را نهایی کنید اما توصیه ما این است

برای پیگیری های بعدی و خریدهای راحت تر و سریع تر در آینده عضو سایت بشوید.

دیگر از سوالات متداول عسل نوع خرید عسل است موم ماده ای است که دستگاه گوارش حیوانات و برخی از انسان ها و حتی کودکان زیر 2 سال 🤗 قادر به هضم سریع آن نیست. اما اگر منبعی که از آنجا عسل خریداری میکنیم مطمئن نیست بهتر است عسل را با موم خریداری کنیم تا درصد تقلبی بودن آن کاهش پیدا کند. موم بافت زنبورعسل خواص بسیار زیادی برای دستگاه گوارش دارد. در هر صورت انتخاب با مصرف کننده است و می تواند بعد از بررسی کامل عسل مصرفی خود را انتخاب نماید. حتما عسل باموم از مکان های معتبر تهیه کنید، متاسفانه بدلیل تقلبات تعداد موم های پلاستیکی سرطان زا افزایش یافته است.پس بهتر است موم را از تولید کننده های عسل یا همان زنبور داران عزیزمان خرید کنید اینطوری خیالتان راحت تر است هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت مناسب و هم از نظر تازه بودن عسل و موم آن.

اخیرا و مخصوصا در زمانی که کرونا در اوج بود و توصیه به خوردن عسل با آبجوش و لیمو میشد ، بسیار شنیده بودید که عسل را با دمای بالا مصرف نکنید یا با آب جوش مخلوط نکنید. این هم یکی از سوالات متداول عسل است بگذارید این موضوع را تحلیل کنیم در عسل طبیعی شاخصی بنام هیدروکسی متیل فورفورال وجود دارد که یک ماده حد واسط در عسل طبیعی است اگر عسل در معرض دمای بالاتر از 60 درجه قرار گیرد، اصطلاحا هیدروکسی متیل فورفورال (Hmf) آن افزایش شدیدی پیدا می‌کند و آن عسل به طورکلی غیرقابل استفاده و سرطان زا میگردد. به طور کلی توصیه می شود برای استفاده از عسل به منظور تهیه شربت عسل یا شیرین کردن دمنوش ها و چایی، بگذارید از دما بیافتد و سپس عسل را اضافه کنید. دمای 40 درجه، دمای ایمن و مطلوبی است و از فواید این ماده خود را محروم نمیکنید.

در صورتی که فرد بیمار قند خون کنترل شده ای داشته باشد زیر نظر پزشک متخصص می تواند عسل طبیعی را جایگزین سایر مواد قندی و شیرین کننده مانند شکر و قند کند تا هم منابع قندی مورد نیاز بدن جذب شوند و هم با مصرف مداوم عسل به جای مواد قندی باعث کاهش علائم بیماری دیابت و حتی کاهش قند خون بدن خود و درنتیجه تندرستی و سلامت خود شوند. برخی عسل ها نیز بدلیل پایین بودن شاخص گلایسمی آن ها مانند عسل قنقال وحشی مناسب مصرف بیماران دیابتی هستن